Прикраси для зубів. Скайси в Черкасах

ПОСЛУГА ВАРТІСТЬ
Скайси Уточніть актуальну ціну у лікаря

*Остаточну вартість послуг оголошує лікар після огляду.

Хочете підкреслити свою неординарність? Клініка «Сучасна сімейна стоматологія» швидко, безболісно і безпечно встановить прикраси на зуби. Ваш образ придбає приголомшливо стильний вигляд.

Маленький діамант, мініатюрна фігурка гідно виділять Вашу посмішку, додадуть їй шарму та вишуканості.

Які пропонують скайси в Черкасах?

Найчастіше, використовуються легкі австрійські камені Swarovski Crystal і skyce виробництва США. Їх товщина не перевищує 0.5 мм, вага становить близько 0.1 г, вони не заважають, не псують зубну емаль. З плином часу матеріал не тьмяніє, носити їх можна до п’яти років або поки не набридне. Знімаються просто, не залишаючи слідів. За бажанням пацієнта лікар може встановити прикраси для зубів з дорогоцінних каменів, золота. Розмір, форму ювелірного виробу людина вигадує сам. Це можуть бути витончені змійки, сльозинки, смайлики і т.д. Twinkles виготовляють із золота, платини, срібла, іноді з інкрустацією крихітними рубінами, діамантами. Звичайно, таке статусне чарівність коштує дорожче.

Етапи установки прикраси для зубів (Черкаси)

Перед тим, як зафіксувати скайс на зуб обов’язково потрібно пройти професійну чистку, зняти наліт, камені, при необхідності підлікувати і відбілити. Інакше їх блискуча краса буде не доречна. Важливу роль відіграє вибір місця установки. Не варто сліпо копіювати своїх кумирів, прислухайтеся до поради лікаря. Він підкаже варіант відповідає індивідуальним особливостям.

Перед процедурою поверхню фторується, сушиться і обробляється спеціальним гелем. Кріпиться скайс на зуб за допомогою спеціального фотополімерного клею. Повне затвердіння досягається за допомогою ультрафіолету. Всі маніпуляції тривають не більше 20 хвилин.

Крім естетичного ефекту, за допомогою декоративного прикраси на зуби можна приховати незначні дефекти зубного ряду.

Вони не вимагають особливого догляду, але є величезним стимулом для підтримування зубів в ідеальному стані. Скайс абсолютно не утруднює доступ, не заважає проведенню гігієнічних і стоматологічних процедур.

Всі, хто хоче підірвати буденність, телефонуйте. У клініці «Сучасна сімейна медицина» вас чекають:

  • кваліфіковані доктора;
  • інноваційне обладнання;
  • сертифіковані матеріали;
  • доступні ціни;
  • затишна, дружня атмосфера.