Установка зубних Коронок в Черкасах

ПОСЛУГА ВАРТІСТЬ
Металокерамічна коронка 4900 – 7600 грн.
Безметалева коронка 10250 – 13000 грн.
Цирконієва коронка 9500 – 13000 грн.

*Остаточну вартість послуг оголошує лікар після огляду.

Руйнація зубів вносить в наше життя цілу купу незручностей: псує зовнішній вигляд, порушує дикцію, неможливо нормально пережовувати їжу. Якщо корінь зуба здоровий, відновити форму, повернути йому життя сьогодні не проблема. Просто встановлюється коронка на зуб, в Черкасах протезування успішно виконує клініка “Сучасна сімейна медицина”. Використовуючи сучасне діагностичне обладнання, якісні матеріали лікарі і техніки за допомогою комп’ютерного моделювання, технології CAD / CAM виготовляють коронки, що не відрізняються ні формою, ні відтінком від природного ряду.

Цей аспект дуже важливий тим, кому потрібна установка коронки на передні зуби. Але естетична сторона не єдиний критерій вибору. Важливо враховувати міцність, довговічність матеріалу, надійність конструкції, біосумісність з тканинами пародонту і, нарешті, вартість.

Поважаючи природне бажання пацієнтів виглядати красиво, впевнено, клініка пропонує тільки сучасні види. Бездоганна зубна коронка (Черкаси) максимально наближена до натуральної емалі.

Цирконієві коронки

Ідеально підходять для зони посмішки. Коронки з цирконію відрізняються:

 • високою міцністю;
 • тугоплавкостью;
 • легкістю;
 • відсутністю неприємного присмаку;
 • не мають протипоказань.

Такі характеристики дозволяють формувати мости великої довжини. Для їх установки потрібна мінімальна препарування тканини зуба (0,4-0,6 мм). Діоксид цирконію не викликає ні гальванічних, ні токсичних реакцій, тому колір ясен не змінюється. Зуби з цирконію служать від 10 до 20 років.

Єдиним недоліком є вартість, але вона з лишком окупається якістю і терміном експлуатації.

Коронки з цирконію бувають двох видів: цельноанатомічні та з нанесенням тонкого керамічного шару. Кераміка допомагає впоратися зі світловими відблисками, надає природності.

Металокерамічні коронки

Являють собою ортопедичний металевий ковпачок, покритий тонким шаром кераміки, який надягає на підготовлену частину зуба. Зазвичай Каркас виготовляється з нетоксичних матеріалів:

 • нікелю;
 • молібдену;
 • титану;
 • золота.

Від цього залежить тільки вартість. На основі золота – найдорожча металокераміка, зуби в будь-якому випадку будуть виглядати однаково, і мати ті ж властивості.

Завдяки підвищеній міцності, надійності конструкція застосовується для відновлення жувальних зубів. Хоча кераміка відмінно відтворює природний колір і форму. Для жувальної зони коронки з металокераміки ідеальне поєднання ціни та якості. Вони не тьмяніють, не вбирають пігмент, не викликають неприємних відчуттів, відрізняються хорошою посадкою, обточування становить не більше 2,5 мм.

Безметалеві коронки

Візуально безметалеві коронки можна відрізнити від звичайного, здорового зуба. Виготовляються методом лиття з пресованої кераміки із застосуванням порцеляни. Існує кілька видів таких конструкцій:

 • суцільнокерамічні коронки;
 • комбіновані цірконівим каркасом;
 • накладки.

Не варто сумніватися в їх крихкості, сучасні технології забезпечують не тільки красу, але і міцність, довговічність.

Який варіант влаштує Ваші бажання і бюджет допоможе визначити лікар-протезист клініки “Сучасна сімейна стоматологія“.